layout1 layout2 layout3
CHE HOCKEY CHE HOCKEY
International Hockey Camps and Hockey Tournaments
for Men, Women, Boys & Girls
HOCKEY TOURNAMENTS
Men Women Boys Girls
HOCKEY CAMPS
Men Women Boys Girls
Enter FULL SCREEN
Atlantic City, New Jersey, Atlantic City Cup
June 23, 2017 - June 25, 2017
Atlantic City 2
CIRIUS FITNESS
WALL, NJ
ULTRA SEAL
POUGHKEEPSIE, NY
YORK
YORK, PA
NYCD HOCKEY
QUEENS, NY
WBS D-MEN
WILKES BARRE, PA
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 CIRIUS FITNESS 2 2 0 0 4 18 4
2 ULTRA SEAL 2 1 1 0 2 5 5
3 YORK 2 1 1 0 2 6 6
4 NYCD HOCKEY 2 1 1 0 2 5 11
5 WBS D-MEN 2 0 2 0 0 5 13
STANDINGS
Rank & Team
1 CIRIUS FITNESS
GP2 WON2 LOSS0 TIES0 PTS4 GF18 GA4 1st GS PIM
2 ULTRA SEAL
GP2 WON1 LOSS1 TIES0 PTS2 GF5 GA5 1st GS PIM
3 YORK
GP2 WON1 LOSS1 TIES0 PTS2 GF6 GA6 1st GS PIM
4 NYCD HOCKEY
GP2 WON1 LOSS1 TIES0 PTS2 GF5 GA11 1st GS PIM
5 WBS D-MEN
GP2 WON0 LOSS2 TIES0 PTS0 GF5 GA13 1st GS PIM
SCHEDULE
June 23, 2017HomeVisitorsRink
4:15 pmULTRA SEAL3YORK2SKATEZONE
5:30 pmWBS D-MEN2CIRIUS FITNESS9SKATEZONE
6:45 pmNYCD HOCKEY3ULTRA SEAL2SKATEZONE
June 24, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amYORK4WBS D-MEN3SKATEZONE
11:15 amCIRIUS FITNESS9NYCD HOCKEY2SKATEZONE
QUARTER FINAL GAME 4TH VS 5TH PLACE
June 24, 2017HomeVisitorsRink
2:45 pmNYCD HOCKEY7WBS D-MEN4SKATEZONE
SEMI FINAL GAME 2ND VS 3RD PLACE
June 24, 2017HomeVisitorsRink
5:15 pmULTRA SEAL1YORK3SKATEZONE
SEMI FINAL GAME 1ST VS WINNER OF QUARTER FINAL
June 24, 2017HomeVisitorsRink
6:30 pmCIRIUS FITNESS4WBS D-MEN0SKATEZONE
KOBE CHAMPIONSHIP GAME
June 25, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amCIRIUS FITNESS6YORK2SKATEZONE
May 19, 2017 - May 21, 2017
LEFTY WILSON DIVISION
SCOUTS
NEW HYDE PARK, NY
PRIDE
SOUTH BRUNSWICK, NJ
DISTRICT 5
ELMSFORD, NY
DHS
NEW CANNON, CT
WOMBATS
NEWTON, PA
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SCOUTS 3 3 0 0 6 21 3
2 PRIDE 3 3 0 0 6 15 1
3 DISTRICT 5 3 1 2 0 2 7 10
4 DHS 3 0 3 0 0 3 20
5 WOMBATS 3 0 3 0 0 6 19
STANDINGS
Rank & Team
1 SCOUTS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF21 GA3 1st GS PIM
2 PRIDE
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF15 GA1 1st GS PIM
3 DISTRICT 5
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF7 GA10 1st GS PIM
4 DHS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF3 GA20 1st GS PIM
5 WOMBATS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF6 GA19 1st GS PIM
SCHEDULE
May 19, 2017HomeVisitorsRink
5:30 pmDISTRICT 56DHS2SKATEZONE
6:45 pmSCOUTS7WOMBATS2SKATEZONE
8:00 pmPRIDE5DISTRICT 51SKATEZONE
May 20, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amWOMBATS0PRIDE7SKATEZONE
11:15 amDHS0SCOUTS7SKATEZONE
QUARTER FINAL GAME(4TH place vs. 5TH place)
May 20, 2017HomeVisitorsRink
2:45 pmDHS5WOMBATS4SKATEZONE
SEMI-FINAL GAME(2ND place vs. 3RD place)
May 20, 2017HomeVisitorsRink
5:15 pmPRIDE3DISTRICT 50SKATEZONE
SEMI-FINAL GAME(1ST place vs. winner of Quarter Final)
May 20, 2017HomeVisitorsRink
6:30 pmSCOUTS7DHS1SKATEZONE
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP (Winner of Semi 1 vs. Winner of Semi 2)
May 21, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amSCOUTS5PRIDE4SKATEZONE
Banff, Alberta, Banff Cup
April 7, 2017 - April 9, 2017
BANFF 3 CARIBOU
CANADIAN ICE
SASKATOON, SK
WILDCATS
EDMONTON, AB
BLADES OF GLORY
CALGARY, AB
DISTRICT 5
FORT MCMURRAY, AB
THUNDERCATS
MANNING, AB
JUGGYS
ST.PAUL/EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 CANADIAN ICE 3 2 0 1 5 15 7
2 WILDCATS 3 2 0 1 5 18 13
3 BLADES OF GLORY 3 2 1 0 4 18 16
4 DISTRICT 5 3 1 2 0 2 11 12
5 THUNDERCATS 3 1 2 0 2 15 18
6 JUGGYS 3 0 3 0 0 14 26
STANDINGS
Rank & Team
1 CANADIAN ICE
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF15 GA7 1st GS PIM
2 WILDCATS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF18 GA13 1st GS PIM
3 BLADES OF GLORY
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF18 GA16 1st GS PIM
4 DISTRICT 5
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF11 GA12 1st GS PIM
5 THUNDERCATS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF15 GA18 1st GS PIM
6 JUGGYS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF14 GA26 1st GS PIM
SCHEDULE
April 7, 2017HomeVisitorsRink
11:45 amTHUNDERCATS4DISTRICT 57RINK 2
3:00 pmWILDCATS3CANADIAN ICE3RINK 1
4:45 pmDISTRICT 54BLADES OF GLORY5RINK 2
8:30 pmJUGGYS5WILDCATS8RINK 2
April 8, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amTHUNDERCATS5WILDCATS7RINK 1
11:00 amCANADIAN ICE9JUGGYS4RINK 2
4:00 pmJUGGYS5BLADES OF GLORY9RINK 2
5:45 pmDISTRICT 50CANADIAN ICE3RINK 1
8:15 pmBLADES OF GLORY4THUNDERCATS7RINK 1
CARIBOU CHAMPIONSHIP
April 9, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amCANADIAN ICEWILDCATSRINK 1
April 7, 2017 - April 9, 2017
BANFF 3 ELK
FHF TRADERS
EDMONTON, AB
TWO HILLS BALD EAGLES
TWO HILLS, AB
ST. ALBERT DAWGS
ST. ALBERT DAWGS
PANOPTIC SAGGY DEEZ
AB/SK
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 FHF TRADERS 3 2 0 1 5 15 12
2 TWO HILLS BALD EAGLES 3 2 1 0 4 19 12
3 ST. ALBERT DAWGS 3 1 2 0 2 14 17
4 PANOPTIC SAGGY DEEZ 3 0 2 1 1 14 21
STANDINGS
Rank & Team
1 FHF TRADERS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF15 GA12 1st GS PIM
2 TWO HILLS BALD EAGLES
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF19 GA12 1st GS PIM
3 ST. ALBERT DAWGS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF14 GA17 1st GS PIM
4 PANOPTIC SAGGY DEEZ
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF14 GA21 1st GS PIM
SCHEDULE
April 7, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amPANOPTIC SAGGY DEEZ5ST. ALBERT DAWGS8RINK 1
2:15 pmTWO HILLS BALD EAGLES7PANOPTIC SAGGY DEEZ3RINK 2
3:30 pmST. ALBERT DAWGS2FHF TRADERS4RINK 2
April 8, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amFHF TRADERS5TWO HILLS BALD EAGLES4RINK 1
6:30 pmTWO HILLS BALD EAGLES8ST. ALBERT DAWGS4RINK 2
7:00 pmPANOPTIC SAGGY DEEZ6FHF TRADERS6RINK 1
ELK CHAMPIONSHIP
April 9, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amFHF TRADERS3TWO HILLS BALD EAGLES6RINK 2
April 7, 2017 - April 9, 2017
BANFF 3 GLACIER
HOZERS
MILLET, AB
STRATUS
CALGARY, AB
KOA HOCKEY CLUB
VANCOUVER, BC
RUSTY NUTS
EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 HOZERS 3 2 1 0 4 21 16
2 STRATUS 3 2 1 0 4 25 21
3 KOA HOCKEY CLUB 3 1 2 0 2 14 21
4 RUSTY NUTS 3 1 2 0 2 14 16
STANDINGS
Rank & Team
1 HOZERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF21 GA16 1st GS PIM
2 STRATUS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF25 GA21 1st GS PIM
3 KOA HOCKEY CLUB
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF14 GA21 1st GS PIM
4 RUSTY NUTS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF14 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 7, 2017HomeVisitorsRink
11:15 amHOZERS3RUSTY NUTS5RINK 1
4:15 pmRUSTY NUTS5STRATUS7RINK 1
9:15 pmSTRATUS10KOA HOCKEY CLUB5RINK 1
April 8, 2017HomeVisitorsRink
12:15 pmHOZERS7KOA HOCKEY CLUB3RINK 2
4:30 pmSTRATUS8HOZERS11RINK 1
5:15 pmKOA HOCKEY CLUB6RUSTY NUTS4RINK 2
GLACIER CHAMPIONSHIP
April 9, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amHOZERS2STRATUS3RINK 1
April 7, 2017 - April 9, 2017
BANFF 3 KOBE
HATRICK SWAYZE
CALGARY, AB
DBA OILERS
EDMONTON, AB
MULISHA
FORT MCMURRAY, AB
BRUINS
BENTLEY, AB
BLACKSTAR
EDMONTON, AB
CLOWNS
FORT SASKATCHEWAN, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 HATRICK SWAYZE 3 3 0 0 6 27 12
2 DBA OILERS 3 2 1 0 4 21 18
3 MULISHA 3 2 1 0 4 18 16
4 BRUINS 3 1 2 0 2 14 16
5 BLACKSTAR 3 1 2 0 2 15 26
6 CLOWNS 3 0 3 0 0 11 18
STANDINGS
Rank & Team
1 HATRICK SWAYZE
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF27 GA12 1st GS PIM
2 DBA OILERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF21 GA18 1st GS PIM
3 MULISHA
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF18 GA16 1st GS PIM
4 BRUINS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF14 GA16 1st GS PIM
5 BLACKSTAR
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF15 GA26 1st GS PIM
6 CLOWNS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF11 GA18 1st GS PIM
SCHEDULE
April 7, 2017HomeVisitorsRink
1:45 pmMULISHA7BRUINS3RINK 1
5:30 pmCLOWNS6BLACKSTAR7RINK 1
6:45 pmHATRICK SWAYZE10DBA OILERS5RINK 1
April 8, 2017HomeVisitorsRink
8:30 amBRUINS9BLACKSTAR4RINK 2
9:00 amDBA OILERS5CLOWNS4RINK 1
9:45 amMULISHA5HATRICK SWAYZE12RINK 2
2:45 pmHATRICK SWAYZE5BRUINS2RINK 2
3:15 pmBLACKSTAR4DBA OILERS11RINK 1
7:45 pmCLOWNS1MULISHA6RINK 2
KOBE CHAMPIONSHIP
April 9, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amHATRICK SWAYZE3DBA OILERS5RINK 1
April 7, 2017 - April 9, 2017
BANFF 3 LEFTY WILSON
BUFFALO LAKE BULLS
SPIRITWOOD, SK
LEDUC MERCHANTS
LEDUC, AB
SNHL
BEAUMONT, AB
DAWSON CREEK OLDTIMERS
DAWSON CREEK, BC
AIRDRIE VAPORS
AIRDRIE, AB
TRIPLE X
KAMLOOPS, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 BUFFALO LAKE BULLS 3 6 0 0 6 12 5
2 LEDUC MERCHANTS 3 2 1 0 4 15 4
3 SNHL 3 1 1 1 3 8 9
4 DAWSON CREEK OLDTIMERS 3 1 2 0 2 11 13
5 AIRDRIE VAPORS 3 1 2 0 2 5 13
6 TRIPLE X 3 0 2 1 1 9 16
STANDINGS
Rank & Team
1 BUFFALO LAKE BULLS
GP3 WON6 LOSS0 TIES0 PTS6 GF12 GA5 1st GS PIM
2 LEDUC MERCHANTS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA4 1st GS PIM
3 SNHL
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF8 GA9 1st GS PIM
4 DAWSON CREEK OLDTIMERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF11 GA13 1st GS PIM
5 AIRDRIE VAPORS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF5 GA13 1st GS PIM
6 TRIPLE X
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF9 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 7, 2017HomeVisitorsRink
10:30 amBUFFALO LAKE BULLS3DAWSON CREEK OLDTIMERS2RINK 2
12:30 pmSNHL4TRIPLE X4RINK 1
1:00 pmLEDUC MERCHANTS7AIRDRIE VAPORS0RINK 2
6:00 pmTRIPLE X1BUFFALO LAKE BULLS4RINK 2
7:15 pmDAWSON CREEK OLDTIMERS1LEDUC MERCHANTS6RINK 2
8:00 pmAIRDRIE VAPORS3SNHL1RINK 1
April 8, 2017HomeVisitorsRink
12:45 pmDAWSON CREEK OLDTIMERS8TRIPLE X4RINK 1
1:30 pmAIRDRIE VAPORS2BUFFALO LAKE BULLS5RINK 2
2:00 pmSNHL3LEDUC MERCHANTS2RINK 1
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 9, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amBUFFALO LAKE BULLS4LEDUC MERCHANTS2RINK 2
April 21, 2017 - April 23, 2017
BANFF 4 KOBE
KARAOKE KNIGHTS
NELSON, BC
BIG HEAVIES
CALGARY, AB
CONTACT CRUSADERS
DRAYTON VALLEY, AB
THE ELKY'S
ELK POINT
BANFF, AB
BANFF, AB
SPIRITWOOD TIMBERWOLVES
SPIRITWOOD, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 KARAOKE KNIGHTS 3 2 0 1 5 21 9
2 BIG HEAVIES 3 2 0 1 5 18 10
3 CONTACT CRUSADERS 3 2 1 0 4 17 16
4 THE ELKY'S 3 1 2 0 2 20 20
5 BANFF, AB 3 0 2 1 1 11 20
6 SPIRITWOOD TIMBERWOLVES 3 0 2 1 1 14 26
STANDINGS
Rank & Team
1 KARAOKE KNIGHTS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF21 GA9 1st GS PIM
2 BIG HEAVIES
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF18 GA10 1st GS PIM
3 CONTACT CRUSADERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF17 GA16 1st GS PIM
4 THE ELKY'S
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF20 GA20 1st GS PIM
5 BANFF, AB
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF11 GA20 1st GS PIM
6 SPIRITWOOD TIMBERWOLVES
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF14 GA26 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amCONTACT CRUSADERS1KARAOKE KNIGHTS7RINK 1
9:30 amSPIRITWOOD TIMBERWOLVES6THE ELKY'S12RINK 2
3:15 pmTHE ELKY'S5CONTACT CRUSADERS9RINK 1
3:45 pmKARAOKE KNIGHTS5BIG HEAVIES5RINK 2
5:45 pmBANFF, AB5SPIRITWOOD TIMBERWOLVES5RINK 1
April 22, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amBIG HEAVIES8BANFF, AB2RINK 2
12:45 pmKARAOKE KNIGHTS9SPIRITWOOD TIMBERWOLVES3RINK 1
2:00 pmTHE ELKY'S3BIG HEAVIES5RINK 1
3:45 pmCONTACT CRUSADERS7BANFF, AB4RINK 2
KOBE CHAMPIONSHIP
April 23, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amKARAOKE KNIGHTS4BIG HEAVIES5RINK 2
April 21, 2017 - April 23, 2017
BANFF 4 LEFTY WILSON
TABOR LAKE GLADIATORS
PRINCE GEORGE, BC
TOMMY'S TRANSPORT
EDMONTON, AB
RUSTY BLADES
CALGARY, AB
KNIGHTS
CALGARY, AB
TROJANS
EDMONTON, AB
NORDIQUES
SHERWOOD PARK, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 TABOR LAKE GLADIATORS 3 3 0 0 6 16 5
2 TOMMY'S TRANSPORT 3 2 1 0 4 14 7
3 RUSTY BLADES 3 2 1 0 4 9 13
4 KNIGHTS 3 1 2 0 2 7 15
5 TROJANS 3 0 2 1 1 9 16
6 NORDIQUES 3 0 2 1 1 8 16
STANDINGS
Rank & Team
1 TABOR LAKE GLADIATORS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF16 GA5 1st GS PIM
2 TOMMY'S TRANSPORT
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF14 GA7 1st GS PIM
3 RUSTY BLADES
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF9 GA13 1st GS PIM
4 KNIGHTS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF7 GA15 1st GS PIM
5 TROJANS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF9 GA16 1st GS PIM
6 NORDIQUES
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF8 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amTROJANS2TABOR LAKE GLADIATORS6RINK 1
12:00 pmTOMMY'S TRANSPORT5NORDIQUES1RINK 2
1:15 pmKNIGHTS2RUSTY BLADES4RINK 2
4:30 pmNORDIQUES4TROJANS4RINK 1
April 22, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amKNIGHTS2TABOR LAKE GLADIATORS7RINK 1
10:45 amRUSTY BLADES3TOMMY'S TRANSPORT8RINK 2
4:30 pmTABOR LAKE GLADIATORS3TOMMY'S TRANSPORT1RINK 1
5:00 pmTROJANS3RUSTY BLADES4RINK 2
5:45 pmNORDIQUES3KNIGHTS6RINK 1
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 23, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amTABOR LAKE GLADIATORS1TOMMY'S TRANSPORT0RINK 2
April 21, 2017 - April 23, 2017
BANFF 4 MOLSON
BIG STICKS
ST. WALBURG
OIL KINGS
EDMONTON, AB
RINK RATS
CAMROSE, AB
CLUTCH AND GRAB
SHERWOOD PARK, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 BIG STICKS 3 3 0 0 6 25 9
2 OIL KINGS 3 2 1 0 4 20 10
3 RINK RATS 3 1 2 0 2 9 21
4 CLUTCH AND GRAB 3 0 3 0 0 10 26
STANDINGS
Rank & Team
1 BIG STICKS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF25 GA9 1st GS PIM
2 OIL KINGS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF20 GA10 1st GS PIM
3 RINK RATS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF9 GA21 1st GS PIM
4 CLUTCH AND GRAB
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF10 GA26 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amCLUTCH AND GRAB4RINK RATS7RINK 2
2:30 pmBIG STICKS7OIL KINGS4RINK 2
April 22, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amRINK RATS2BIG STICKS9RINK 1
12:00 pmOIL KINGS10CLUTCH AND GRAB3RINK 2
6:15 pmCLUTCH AND GRAB3BIG STICKS9RINK 2
7:00 pmOIL KINGS6RINK RATS0RINK 1
MOLSON CHAMPIONSHIP
April 23, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amBIG STICKS4OIL KINGS6RINK 1
April 21, 2017 - April 23, 2017
BANFF 4 ROCKY MOUNTAIN
HC DYNAMITE
SHERWOOD PARK, AB
TRIGGERED
EDMONTON, AB
WARRIORS
CHESTERMERE, AB
RUSTLERS
INVERMERE, AB
RUSTY NUTS
LEDUC, AB
HEADHUNTERS
CALGARY, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 HC DYNAMITE 3 3 0 0 6 22 15
2 TRIGGERED 3 2 1 0 4 20 12
3 WARRIORS 3 2 1 0 4 22 14
4 RUSTLERS 3 2 1 0 4 16 9
5 RUSTY NUTS 3 0 3 0 0 11 22
6 HEADHUNTERS 3 0 3 0 0 2 21
STANDINGS
Rank & Team
1 HC DYNAMITE
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF22 GA15 1st GS PIM
2 TRIGGERED
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF20 GA12 1st GS PIM
3 WARRIORS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF22 GA14 1st GS PIM
4 RUSTLERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF16 GA9 1st GS PIM
5 RUSTY NUTS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF11 GA22 1st GS PIM
6 HEADHUNTERS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF2 GA21 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amWARRIORS11RUSTY NUTS6RINK 1
12:45 pmRUSTLERS5HC DYNAMITE7RINK 1
2:00 pmTRIGGERED7HEADHUNTERS2RINK 1
5:00 pmHC DYNAMITE8WARRIORS4RINK 2
6:15 pmRUSTY NUTS3TRIGGERED7RINK 2
April 22, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amHEADHUNTERS0RUSTLERS7RINK 1
1:15 pmHC DYNAMITE7TRIGGERED6RINK 2
2:30 pmRUSTLERS4RUSTY NUTS2RINK 2
3:15 pmWARRIORS7HEADHUNTERS0RINK 1
ROCKY MOUNTAIN CHAMPIONSHIP
April 23, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amHC DYNAMITE3TRIGGERED1RINK 1
April 28, 2017 - April 30, 2017
Banff 5 Glacier
LAGLACE MAVERICKS
WEMBLEY, AB
1/2 PINTS
EDMONTON, AB
HOSERS
EDMONTON, AB
LOCAL 488
EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* LAGLACE MAVERICKS 3 1 1 1 3 17 17
1 1/2 PINTS 3 2 0 1 5 16 7
2 HOSERS 3 2 1 0 4 15 14
4 LOCAL 488 3 0 3 0 0 10 13
STANDINGS
Rank & Team
1 LAGLACE MAVERICKS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF17 GA17 1st GS PIM
2 1/2 PINTS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF16 GA7 1st GS PIM
3 HOSERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA14 1st GS PIM
4 LOCAL 488
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF10 GA13 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amHOSERS3LOCAL 4882RINK 2
10:15 am1/2 PINTS4LAGLACE MAVERICKS4RINK 1
2:00 pmLAGLACE MAVERICKS6HOSERS7RINK 1
2:30 pmLOCAL 48821/2 PINTS6RINK 2
April 29, 2017HomeVisitorsRink
12:45 pm1/2 PINTS6HOSERS5RINK 1
1:15 pmLOCAL 4886LAGLACE MAVERICKS7RINK 2
GLACIER CHAMPIONSHIP
April 30, 2017HomeVisitorsRink
10:45 am1/2 PINTS2HOSERS9RINK 2
April 28, 2017 - April 30, 2017
Banff 5 Kobe
FIGHTING SAINTS
COCHRANE, AB
HAWKS
FORT SASKATCHEWAN, AB
KAMLOOPS BISONS
KAMLOOPS, BC
WHISKEY DEKES
CALGARY, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* FIGHTING SAINTS 2 0 2 0 0 5 10
* HAWKS 2 2 0 0 4 15 9
* KAMLOOPS BISONS 2 0 2 0 0 6 13
1 WHISKEY DEKES 2 2 0 0 4 8 2
STANDINGS
Rank & Team
1 FIGHTING SAINTS
GP2 WON0 LOSS2 TIES0 PTS0 GF5 GA10 1st GS PIM
2 HAWKS
GP2 WON2 LOSS0 TIES0 PTS4 GF15 GA9 1st GS PIM
3 KAMLOOPS BISONS
GP2 WON0 LOSS2 TIES0 PTS0 GF6 GA13 1st GS PIM
4 WHISKEY DEKES
GP2 WON2 LOSS0 TIES0 PTS4 GF8 GA2 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
12:00 pmWHISKEY DEKES3FIGHTING SAINTS2RINK 2
4:30 pmHAWKS8KAMLOOPS BISONS6RINK 1
April 29, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amFIGHTING SAINTS3HAWKS7RINK 1
12:00 pmKAMLOOPS BISONS0WHISKEY DEKES5RINK 2
6:15 pmFIGHTING SAINTS2KAMLOOPS BISONS0RINK 2
7:00 pmWHISKEY DEKES6HAWKS7RINK 1
KOBE CHAMPIONSHIP
April 30, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amWHISKEY DEKES6HAWKS7RINK 1
April 28, 2017 - April 30, 2017
Banff 5 Lefty Wilson
FALLING STARS
AURORA, ON
SHERWOOD PARK OLD BUCKS
SHERWOOD PARK, AB
VALLEY BOYS
BAY TREE, AB
EDMONTON KINGS
EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* FALLING STARS 3 0 3 0 0 5 11
* SHERWOOD PARK OLD BUCKS 3 1 1 1 3 12 13
1 VALLEY BOYS 3 2 0 1 5 12 7
2 EDMONTON KINGS 3 2 1 0 4 13 11
STANDINGS
Rank & Team
1 FALLING STARS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF5 GA11 1st GS PIM
2 SHERWOOD PARK OLD BUCKS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF12 GA13 1st GS PIM
3 VALLEY BOYS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF12 GA7 1st GS PIM
4 EDMONTON KINGS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF13 GA11 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amVALLEY BOYS6EDMONTON KINGS3RINK 2
3:15 pmSHERWOOD PARK OLD BUCKS5FALLING STARS3RINK 1
April 29, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amEDMONTON KINGS7SHERWOOD PARK OLD BUCKS4RINK 1
9:30 amFALLING STARS1VALLEY BOYS3RINK 2
3:15 pmFALLING STARS1EDMONTON KINGS3rink 1
3:45 pmVALLEY BOYS3SHERWOOD PARK OLD BUCKS3RINK 2
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 30, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amVALLEY BOYS8EDMONTON KINGS3RINK 2
April 28, 2017 - April 30, 2017
Banff 5 Molson
BRUSTEAM
CALGARY, AB
INSITE ASSASSINS
FORT MCMURRAY, AB
MUD ROCKETS
LLOYDMINSTER, AB
THE BLAZE
EDMONTON, AB
MAX MECHANICAL
COLD LAKE, AB
JAGRBOMBS
BEAUMONT, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* BRUSTEAM 3 1 1 1 3 12 14
* INSITE ASSASSINS 3 0 2 1 1 8 14
* MUD ROCKETS 3 1 1 1 3 14 20
* THE BLAZE 3 1 1 1 3 14 18
1 MAX MECHANICAL 3 2 1 0 4 14 7
2 JAGRBOMBS 3 2 1 0 4 12 9
STANDINGS
Rank & Team
1 BRUSTEAM
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF12 GA14 1st GS PIM
2 INSITE ASSASSINS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF8 GA14 1st GS PIM
3 MUD ROCKETS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF14 GA20 1st GS PIM
4 THE BLAZE
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF14 GA18 1st GS PIM
5 MAX MECHANICAL
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF14 GA7 1st GS PIM
6 JAGRBOMBS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA9 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amMUD ROCKETS6THE BLAZE6RINK 1
11:30 amMAX MECHANICAL1BRUSTEAM2RINK 1
5:00 pmTHE BLAZE6INSITE ASSASSINS2RINK 2
5:45 pmBRUSTEAM5MUD ROCKETS8RINK 1
6:15 pmJAGRBOMBS3MAX MECHANICAL5RINK 2
April 29, 2017HomeVisitorsRink
2:00 pmMAX MECHANICAL9THE BLAZE2RINK 1
2:30 pmINSITE ASSASSINS5BRUSTEAM5RINK 2
4:30 pmJAGRBOMBS6MUD ROCKETS3RINK 1
MOLSON CHAMPIONSHIP
April 30, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amJAGRBOMBS3MAX MECHANICAL2RINK 1
April 28, 2017 - April 30, 2017
Banff 5 Rocky Mountain
DANGLING FURY
BEAUMONT, AB
NORTHERN ALBERTA RED WINGS
HIGH PRAIRIE, AB
KFC OLD POST
DAWSON CREEK, BC
AIRDRIE WINGS
CALGARY, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* DANGLING FURY 3 1 2 0 2 4 10
* NORTHERN ALBERTA RED WINGS 2 0 2 0 0 1 11
1 KFC OLD POST 2 2 0 0 4 9 5
2 AIRDRIE WINGS 3 2 1 0 4 19 7
STANDINGS
Rank & Team
1 DANGLING FURY
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF4 GA10 1st GS PIM
2 NORTHERN ALBERTA RED WINGS
GP2 WON0 LOSS2 TIES0 PTS0 GF1 GA11 1st GS PIM
3 KFC OLD POST
GP2 WON2 LOSS0 TIES0 PTS4 GF9 GA5 1st GS PIM
4 AIRDRIE WINGS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF19 GA7 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
12:45 pmKFC OLD POST3DANGLING FURY1RINK 1
3:45 pmNORTHERN ALBERTA RED WINGS1AIRDRIE WINGS8RINK 2
April 29, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amDANGLING FURY3NORTHERN ALBERTA RED WINGS0RINK 1
10:45 amAIRDRIE WINGS4KFC OLD POST6RINK 2
5:00 pmAIRDRIE WINGS7DANGLING FURY0RINK 2
5:45 pmKFC OLD POST5NORTHERN ALBERTA RED WINGS0RINK 1
ROCKY MOUNTAIN CHAMPIONSHIP
April 30, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amKFC OLD POST5AIRDRIE WINGS1RINK 1
November 18, 2016 - November 20, 2016
CARIBOU DIVISION
CALGARY CHIEFS
CALGARY, AB
EDMONTON FAT BOYS
SPRUCE GROVE, AB
JAGRBOMBS
BEAUMONT, AB
WILDCATS
EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
0 CALGARY CHIEFS 3 1 1 1 3 8 9 0 0
0 EDMONTON FAT BOYS 3 2 0 1 5 16 4 0 0
0 JAGRBOMBS 3 2 1 0 4 7 6 0 0
0 WILDCATS 3 0 3 0 0 5 16 0 0
STANDINGS
Rank & Team
1 CALGARY CHIEFS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF8 GA9 1st GS0 PIM0
2 EDMONTON FAT BOYS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF16 GA4 1st GS0 PIM0
3 JAGRBOMBS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF7 GA6 1st GS0 PIM0
4 WILDCATS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF5 GA16 1st GS0 PIM0
SCHEDULE
November 18, 2016HomeVisitorsRink
2:45 pmJAGRBOMBS1EDMONTON FAT BOYS5BANFF RINK 1
6:30 pmCALGARY CHIEFS5WILDCATS3BANFF RINK 1
November 19, 2016HomeVisitorsRink
8:15 amJAGRBOMBS3CALGARY CHIEFS0BANFF RINK 1
9:30 amWILDCATS1EDMONTON FAT BOYS8BANFF RINK 1
3:45 pmWILDCATS1JAGRBOMBS3BANFF RINK 1
5:00 pmEDMONTON FAT BOYS3CALGARY CHIEFS3BANFF RINK 1
CARIBOU CHAMPIONSHIP
November 20, 2016HomeVisitorsRink
10:30 amEDMONTON FAT BOYS5JAGRBOMBS7BANFF RINK 1
March 31, 2017 - April 2, 2017
CARIBOU DIVISION
BUCKS
ASSINIBOIA, SK
TRI-CITY CHIEFS
FROBISHER, SK
CHANNEL 4
SASKATOON, SK
THE DUCKS
COURTENAY, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 BUCKS 3 2 1 0 4 15 7
2 TRI-CITY CHIEFS 3 2 1 0 4 14 9
3 CHANNEL 4 3 1 2 0 2 11 21
4 THE DUCKS 3 1 2 0 2 11 14
STANDINGS
Rank & Team
1 BUCKS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA7 1st GS PIM
2 TRI-CITY CHIEFS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF14 GA9 1st GS PIM
3 CHANNEL 4
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF11 GA21 1st GS PIM
4 THE DUCKS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF11 GA14 1st GS PIM
SCHEDULE
March 31, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amTHE DUCKS2TRI-CITY CHIEFS6BANFF 1
9:30 amBUCKS9CHANNEL 42BANFF 2
2:00 pmCHANNEL 46THE DUCKS5BANFF 1
2:30 pmTRI-CITY CHIEFS1BUCKS4BANFF 2
April 1, 2017HomeVisitorsRink
6:00 pmCHANNEL 43TRI-CITY CHIEFS7BANFF 1
6:30 pmBUCKS2THE DUCKS4BANFF 2
CARIBOU CHAMPIONSHIP
April 2, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amBUCKS2TRI-CITY CHIEFS0BANFF 1
November 18, 2016 - November 20, 2016
KOBE
WONDERBREAD
ALBERTA
MORNINGWOOD
100 MILE HOUSE, BC
JASPER PARK PREDS
JASPER PARK, AB
RUNDLE RANGERS
ALBERTA
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 WONDERBREAD 3 3 0 0 6 17 11 0 0
2 MORNINGWOOD 3 2 1 0 4 21 21 0 0
3 JASPER PARK PREDS 3 1 2 0 2 18 21 0 0
4 RUNDLE RANGERS 3 0 3 0 0 8 11 0 0
STANDINGS
Rank & Team
1 WONDERBREAD
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF17 GA11 1st GS0 PIM0
2 MORNINGWOOD
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF21 GA21 1st GS0 PIM0
3 JASPER PARK PREDS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF18 GA21 1st GS0 PIM0
4 RUNDLE RANGERS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA11 1st GS0 PIM0
SCHEDULE
November 18, 2016HomeVisitorsRink
4:00 pmMORNINGWOOD7RUNDLE RANGERS5BANFF RINK 1
5:15 pmJASPER PARK PREDS6WONDERBREAD9BANFF RINK 1
November 19, 2016HomeVisitorsRink
10:45 amJASPER PARK PREDS4RUNDLE RANGERS3BANFF RINK 1
12:00 pmWONDERBREAD8MORNINGWOOD5BANFF RINK 1
November 20, 2016HomeVisitorsRink
8:00 amWONDERBREAD8RUNDLE RANGERS2BANFF RINK 1
9:15 amMORNINGWOOD9JASPER PARK PREDS8BANFF RINK 1
11:45 amWONDERBREAD0MORNINGWOOD0BANFF RINK 1
March 31, 2017 - April 2, 2017
KOBE DIVISION
ANDRE'S ATHLETICS
KELOWNA, BC
BASHAW STARS
LACOMBE, AB
WHISTLER
PEMBERTON, BC
THE BULLS
LLOYDMINSTER, SK
DISTRICT 5
RED DEER, AB
BARLEY KINGS
KILLAM, SK
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 ANDRE'S ATHLETICS 3 3 0 0 6 22 5
2 BASHAW STARS 3 3 0 0 6 25 12
3 WHISTLER 3 2 1 0 4 13 8
4 THE BULLS 3 1 2 0 2 10 16
5 DISTRICT 5 3 0 3 0 0 8 22
6 BARLEY KINGS 3 0 3 0 0 4 24
STANDINGS
Rank & Team
1 ANDRE'S ATHLETICS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF22 GA5 1st GS PIM
2 BASHAW STARS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF25 GA12 1st GS PIM
3 WHISTLER
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF13 GA8 1st GS PIM
4 THE BULLS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA16 1st GS PIM
5 DISTRICT 5
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA22 1st GS PIM
6 BARLEY KINGS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF4 GA24 1st GS PIM
SCHEDULE
March 31, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amWHISTLER4DISTRICT 51BANFF 1
12:00 pmANDRE'S ATHLETICS7BARLEY KINGS0BANFF 2
3:45 pmBASHAW STARS8THE BULLS4BANFF 2
8:15 pmDISTRICT 52ANDRE'S ATHLETICS9BANFF 1
8:45 pmTHE BULLS3WHISTLER2BANFF 2
April 1, 2017HomeVisitorsRink
9:15 amBARLEY KINGS4BASHAW STARS10BANFF 1
1:00 pmTHE BULLS3ANDRE'S ATHLETICS6BANFF 1
1:30 pmWHISTLER7BARLEY KINGS4BANFF 2
2:15 pmBASHAW STARS9DISTRICT 55BANFF 1
KOBE CHAMPIONSHIP
April 2, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amANDRE'S ATHLETICS8BASHAW STARS1BANFF 2
November 18, 2016 - November 20, 2016
LEFTY WILSON DIVISION
LOCAL 488
EDMONTON, AB
CRESTON OLD GUNS
CRESTON, BC
FORTYFIED
CANMORE, AB
STICKFIX BEASAT
AIRDRIE, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* LOCAL 488 3 1 1 1 3 112 8 0 0
0 CRESTON OLD GUNS 3 2 0 1 5 13 6 0 0
0 FORTYFIED 3 0 1 2 2 8 10 0 0
0 STICKFIX BEASAT 3 1 2 0 2 9 18 0 0
STANDINGS
Rank & Team
1 LOCAL 488
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF112 GA8 1st GS0 PIM0
2 CRESTON OLD GUNS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF13 GA6 1st GS0 PIM0
3 FORTYFIED
GP3 WON0 LOSS1 TIES2 PTS2 GF8 GA10 1st GS0 PIM0
4 STICKFIX BEASAT
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF9 GA18 1st GS0 PIM0
SCHEDULE
November 18, 2016HomeVisitorsRink
7:45 amCRESTON OLD GUNS6STICKFIX BEASAT2BANFF RINK 1
12:15 pmFORTYFIED2CRESTON OLD GUNS2BANFF RINK 1
1:30 pmLOCAL 4888STICKFIX BEASAT1BANFF RINK 1
November 19, 2016HomeVisitorsRink
9:45 amFORTYFIED2LOCAL 4882BANFF RINK 2
1:15 pmSTICKFIX BEASAT6FORTYFIED4BANFF RINK 1
2:30 pmCRESTON OLD GUNS5LOCAL 4882BANFF RINK 1
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP 
November 20, 2016HomeVisitorsRink
10:30 am?0?0BANFF RINK 1
March 31, 2017 - April 2, 2017
LEFTY WILSON DIVISION
FLAMES
CALGARY, AB
BEAVERS
PRINCE ALBERT, SK
SOONERS
MARTINSVILLE, SK
X OUTLAWS
WILKIE, SK
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 FLAMES 3 3 0 0 6 23 7
2 BEAVERS 3 2 1 0 4 23 14
3 SOONERS 3 1 2 0 2 12 19
4 X OUTLAWS 3 0 3 0 0 8 26
STANDINGS
Rank & Team
1 FLAMES
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF23 GA7 1st GS PIM
2 BEAVERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF23 GA14 1st GS PIM
3 SOONERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF12 GA19 1st GS PIM
4 X OUTLAWS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA26 1st GS PIM
SCHEDULE
March 31, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amX OUTLAWS2SOONERS9BANFF 1
10:45 amFLAMES6BEAVERS4BANFF 2
3:15 pmBEAVERS9X OUTLAWS5BANFF 1
4:30 pmSOONERS2FLAMES9BANFF 1
April 1, 2017HomeVisitorsRink
7:15 pmFLAMES8X OUTLAWS1BANFF 1
7:45 pmSOONERS3BEAVERS10BANFF 2
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 2, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amFLAMES5BEAVERS3BANFF 1
March 31, 2017 - April 2, 2017
PTARMIGAN DIVISION
WAKAW OLDTIMERS
WAKAW, SK
FRYERS
CENTRAL BUTTE, SK
THE DRILLERS
COCHRANE, AB
THE GENERALS
CALGARY, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 WAKAW OLDTIMERS 3 2 0 1 5 15 7
2 FRYERS 3 2 1 0 4 11 12
3 THE DRILLERS 3 1 1 1 3 14 12
4 THE GENERALS 3 0 3 0 0 8 17
STANDINGS
Rank & Team
1 WAKAW OLDTIMERS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF15 GA7 1st GS PIM
2 FRYERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF11 GA12 1st GS PIM
3 THE DRILLERS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF14 GA12 1st GS PIM
4 THE GENERALS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA17 1st GS PIM
SCHEDULE
March 31, 2017HomeVisitorsRink
12:45 pmWAKAW OLDTIMERS6FRYERS2BANFF 1
5:45 pmTHE DRILLERS7THE GENERALS4BANFF 1
April 1, 2017HomeVisitorsRink
11:45 amWAKAW OLDTIMERS4THE DRILLERS4BANFF 1
12:15 pmFRYERS5THE GENERALS3BANFF 2
8:30 pmTHE GENERALS1WAKAW OLDTIMERS5BANFF 1
9:00 pmTHE DRILLERS3FRYERS4BANFF 2
PTARMIGAN CHAMPIONSHIP
April 2, 2017HomeVisitorsRink
12:00 pmWAKAW OLDTIMERS7FRYERS1BANFF 2
Fort Lauderdale, Florida, Florida Cup
April 21, 2017 - April 22, 2017
FLA KOBE
LES GARS DE 'LEST
MONTREAL, QC
MOON KNIGHTS
REDFORD, MI
ENERGY
ST. JOHN'S, NF
FLEMISH CAPS
ST. JOHN'S, NF
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 LES GARS DE 'LEST 3 2 0 1 5 15 10
2 MOON KNIGHTS 3 2 1 0 4 18 9
3 ENERGY 3 1 2 0 2 6 12
4 FLEMISH CAPS 3 0 2 1 1 6 14
STANDINGS
Rank & Team
1 LES GARS DE 'LEST
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF15 GA10 1st GS PIM
2 MOON KNIGHTS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF18 GA9 1st GS PIM
3 ENERGY
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF6 GA12 1st GS PIM
4 FLEMISH CAPS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF6 GA14 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
12:15 pmMOON KNIGHTS6ENERGY2STADIUM
12:45 pmFLEMISH CAPS4LES GARS DE 'LEST4DEN
3:45 pmLES GARS DE 'LEST6MOON KNIGHTS4MEZZANINE
4:15 pmENERGY2FLEMISH CAPS1DEN
April 22, 2017HomeVisitorsRink
12:30 pmMOON KNIGHTS8FLEMISH CAPS1STADIUM
1:45 pmLES GARS DE 'LEST5ENERGY2STADIUM
KOBE CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
4:15 pmLES GARS DE 'LEST9MOON KNIGHTS3STADIUM
April 21, 2017 - April 22, 2017
FLA LEFTY WILSON
KINGS COUNTY COORS LIGHT
ROTHESNAY, NB
CALGARY WOLFPACK
CALGARY, AB
TETREAULT FINANCIAL
PLATTSBURGH, NY
DAMN YANKEES
BUFFALO, NY
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 KINGS COUNTY COORS LIGHT 3 3 0 0 6 14 2
2 CALGARY WOLFPACK 3 2 1 0 4 11 5
3 TETREAULT FINANCIAL 3 1 2 0 2 11 12
4 DAMN YANKEES 3 0 3 0 0 2 19
STANDINGS
Rank & Team
1 KINGS COUNTY COORS LIGHT
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF14 GA2 1st GS PIM
2 CALGARY WOLFPACK
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF11 GA5 1st GS PIM
3 TETREAULT FINANCIAL
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF11 GA12 1st GS PIM
4 DAMN YANKEES
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF2 GA19 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
11:00 amCALGARY WOLFPACK6DAMN YANKEES1STADIUM
11:30 amTETREAULT FINANCIAL2KINGS COUNTY COORS LIGHT6DEN
2:30 pmKINGS COUNTY COORS LIGHT2CALGARY WOLFPACK0MEZZANINE
3:00 pmDAMN YANKEES1TETREAULT FINANCIAL7DEN
April 22, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amCALGARY WOLFPACK5TETREAULT FINANCIAL2STADIUM
11:15 amDAMN YANKEES0KINGS COUNTY COORS LIGHT6STADIUM
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
3:00 pmKINGS COUNTY COORS LIGHT5CALGARY WOLFPACK2STADIUM
Kelowna, British Columbia, Okanagan Cup
April 28, 2017 - April 30, 2017
BOOMERS DIVISION
MISSION WINGS
SURREY, BC
HEAT
NEW WESTMINSTER, BC
MOOSEHEADS
BURNABY, BC
MILLET KRIPPLERS
CAMROSE, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 MISSION WINGS 4 3 1 0 6 16 11
2 HEAT 4 2 2 0 4 13 14
3 MOOSEHEADS 3 1 2 0 2 9 13
4 MILLET KRIPPLERS 3 1 2 0 2 10 10
STANDINGS
Rank & Team
1 MISSION WINGS
GP4 WON3 LOSS1 TIES0 PTS6 GF16 GA11 1st GS PIM
2 HEAT
GP4 WON2 LOSS2 TIES0 PTS4 GF13 GA14 1st GS PIM
3 MOOSEHEADS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF9 GA13 1st GS PIM
4 MILLET KRIPPLERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA10 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
1:45 pmHEAT1MILLET KRIPPLERS6CNC 2
5:45 pmMOOSEHEADS2MISSION WINGS6CNC 1
April 29, 2017HomeVisitorsRink
12:00 pmHEAT5MOOSEHEADS1RUTLAND
1:15 pmMILLET KRIPPLERS2MISSION WINGS3RUTLAND
8:15 pmMISSION WINGS3HEAT4CNC 1
8:45 pmMOOSEHEADS6MILLET KRIPPLERS2CNC 2
BOOMERS CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
11:00 amHEAT3MISSION WINGS4RUTLAND
April 28, 2017 - April 30, 2017
HARVEST DIVISION
JETS
TORONTO, ON
SHAMROCK PHARMACY
GRANDE PRAIRIE, AB
WARRIORS
EDMONTON, AB
YAKIMA PUB  HOUNDS
SELAH, WA
SAVANNA PANTHERS
GORDONDALE, AB
GOOD FELLAS INK
EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 JETS 4 4 0 0 8 24 7
2 SHAMROCK PHARMACY 4 3 1 0 6 23 10
3 WARRIORS 3 1 2 0 2 9 12
4 YAKIMA PUB  HOUNDS 3 1 2 0 2 10 15
5 SAVANNA PANTHERS 3 1 2 0 2 11 19
6 GOOD FELLAS INK 3 0 3 0 0 8 22
STANDINGS
Rank & Team
1 JETS
GP4 WON4 LOSS0 TIES0 PTS8 GF24 GA7 1st GS PIM
2 SHAMROCK PHARMACY
GP4 WON3 LOSS1 TIES0 PTS6 GF23 GA10 1st GS PIM
3 WARRIORS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF9 GA12 1st GS PIM
4 YAKIMA PUB  HOUNDS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA15 1st GS PIM
5 SAVANNA PANTHERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF11 GA19 1st GS PIM
6 GOOD FELLAS INK
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA22 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
12:30 pmSAVANNA PANTHERS2SHAMROCK PHARMACY7CNC 2
12:30 pmWARRIORS7GOOD FELLAS INK1RUTLAND
4:15 pmYAKIMA PUB  HOUNDS2JETS6CNC 2
April 29, 2017HomeVisitorsRink
8:15 amSAVANNA PANTHERS1JETS6RUTLAND
9:00 amWARRIORS2SHAMROCK PHARMACY4CNC 1
9:30 amYAKIMA PUB  HOUNDSGOOD FELLAS INKCNC 2
2:30 pmGOOD FELLAS INK6SAVANNA PANTHERS8CNC 2
3:15 pmSHAMROCK PHARMACY8YAKIMA PUB  HOUNDS1CNC 1
3:45 pmJETS7WARRIORS0CNC 2
HARVEST CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
12:45 pmJETS5SHAMROCK PHARMACY4CNC 1
April 8, 2017 - April 9, 2017
KEL 1 LEFTYWILSON
AIRDRIE OLD BUCKERS
AIRDRIE. AB
THE HUSTLERS
ATHABASTICA
KELOWNA BLUES
KELOWNA, BC
THE BULLS
KELOWNA, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 AIRDRIE OLD BUCKERS 2 1 0 1 3 11 4 no 8
2 THE HUSTLERS 2 1 0 1 3 11 8 no 0
3 KELOWNA BLUES 2 1 1 0 2 8 9 no 4
4 THE BULLS 2 0 2 0 0 2 9 no 12
STANDINGS
Rank & Team
1 AIRDRIE OLD BUCKERS
GP2 WON1 LOSS0 TIES1 PTS3 GF11 GA4 1st GSno PIM8
2 THE HUSTLERS
GP2 WON1 LOSS0 TIES1 PTS3 GF11 GA8 1st GSno PIM0
3 KELOWNA BLUES
GP2 WON1 LOSS1 TIES0 PTS2 GF8 GA9 1st GSno PIM4
4 THE BULLS
GP2 WON0 LOSS2 TIES0 PTS0 GF2 GA9 1st GSno PIM12
SCHEDULE
April 8, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amTHE BULLS2KELOWNA BLUES4CNC #1
11:15 amTHE HUSTLERS4AIRDRIE OLD BUCKERS4CNC #1
5:30 pmKELOWNA BLUES4THE HUSTLERS7CNC #1
6:45 pmAIRDRIE OLD BUCKERS7THE BULLS0CNC #1
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 9, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amAIRDRIE OLD BUCKERS5THE HUSTLERS3CNC #1
April 21, 2017 - April 23, 2017
KOBE DIVISION
DEVILS
SHERWOOD PARK, AB
RED RACER SHARKS
WEST KELOWNA, BC
ICEOTOPES
CALGARY, AB
HIMARK
EDSON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 DEVILS 4 3 0 1 7 25 8
2 RED RACER SHARKS 4 2 1 1 5 18 14
3 ICEOTOPES 3 1 2 0 2 12 12
4 HIMARK 3 0 3 0 0 1 22
STANDINGS
Rank & Team
1 DEVILS
GP4 WON3 LOSS0 TIES1 PTS7 GF25 GA8 1st GS PIM
2 RED RACER SHARKS
GP4 WON2 LOSS1 TIES1 PTS5 GF18 GA14 1st GS PIM
3 ICEOTOPES
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF12 GA12 1st GS PIM
4 HIMARK
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF1 GA22 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
4:30 pmRED RACER SHARKS4DEVILS4CNC 2
7:00 pmHIMARK0ICEOTOPES8CNC 2
April 22, 2017HomeVisitorsRink
12:00 pmRED RACER SHARKS8HIMARK1CNC 2
12:45 pmDEVILS7ICEOTOPES3CNC 1
5:45 pmICEOTOPES2RED RACER SHARKS5CNC 1
6:15 pmHIMARK0DEVILS7CNC 2
KOBE CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amDEVILS7RED RACER SHARKS1CNC 2
April 28, 2017 - April 30, 2017
KOBE DIVISION
RAMROD
VERNON, BC
PRAIRIE CHICKENS
CALGARY, AB
MISSION KITS MITTS
VANCOUVER, BC
GRIZZLEY HOUSE
BANFF, AB
BEEFEATERS
FAIRVIEW, AB
CALGARY KINGS
LAKE COUNTRY, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 RAMROD 4 3 1 0 6 16 7
2 PRAIRIE CHICKENS 4 3 1 0 6 23 10
3 MISSION KITS MITTS 3 1 1 1 3 16 13
4 GRIZZLEY HOUSE 3 1 2 0 2 16 21
5 BEEFEATERS 3 1 2 0 2 10 15
6 CALGARY KINGS 3 0 2 1 3 11 21
STANDINGS
Rank & Team
1 RAMROD
GP4 WON3 LOSS1 TIES0 PTS6 GF16 GA7 1st GS PIM
2 PRAIRIE CHICKENS
GP4 WON3 LOSS1 TIES0 PTS6 GF23 GA10 1st GS PIM
3 MISSION KITS MITTS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF16 GA13 1st GS PIM
4 GRIZZLEY HOUSE
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF16 GA21 1st GS PIM
5 BEEFEATERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA15 1st GS PIM
6 CALGARY KINGS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS3 GF11 GA21 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
3:00 pmBEEFEATERS3GRIZZLEY HOUSE5RUTLAND
4:15 pmMISSION KITS MITTS6CALGARY KINGS6RUTLAND
6:45 pmPRAIRIE CHICKENS4RAMROD1RUTLAND
April 29, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amBEEFEATERS7CALGARY KINGS3CNC 1
12:00 pmPRAIRIE CHICKENS10GRIZZLEY HOUSE5CNC 2
12:45 pmMISSION KITS MITTS2RAMROD6CNC 1
6:15 pmGRIZZLEY HOUSE1MISSION KITS MITTS8RUTLAND
7:00 pmRAMROD7BEEFEATERS0CNC 1
7:30 pmCALGARY KINGS2PRAIRIE CHICKENS8RUTLAND
KOBE CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amPRAIRIE CHICKENS1RAMROD2CNC 1
April 21, 2017 - April 23, 2017
LEFTY WILSON DIVISION
FLYING DUTCHMEN
DEWDNEY, BC
OLD HOUNDS
EDSON, AB

MODEL A'S
CARSTAIRS, AB
WINTRINGHAM ROOFERS
SASKATOON, SK
THE HERD
SASKATOON, SK
RUSTY WINGS
MAIDSTONE, SK
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 FLYING DUTCHMEN 4 4 0 0 8 21 4
2 OLD HOUNDS 4 3 1 0 6 21 10
3 MODEL A'S 3 2 1 0 4 13 12
4 WINTRINGHAM ROOFERS 3 1 2 0 2 14 13
5 THE HERD 3 0 3 0 0 6 16
6 RUSTY WINGS 3 0 3 0 0 3 23
STANDINGS
Rank & Team
1 FLYING DUTCHMEN
GP4 WON4 LOSS0 TIES0 PTS8 GF21 GA4 1st GS PIM
2 OLD HOUNDS
GP4 WON3 LOSS1 TIES0 PTS6 GF21 GA10 1st GS PIM
3 MODEL A'S
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF13 GA12 1st GS PIM
4 WINTRINGHAM ROOFERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF14 GA13 1st GS PIM
5 THE HERD
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF6 GA16 1st GS PIM
6 RUSTY WINGS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF3 GA23 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
5:30 pmWINTRINGHAM ROOFERS4OLD HOUNDS6CNC 1
6:45 pmTHE HERD4MODEL A'S5CNC 1
6:45 pmRUSTY WINGS1FLYING DUTCHMEN8RUTLAND
April 22, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amTHE HERD0FLYING DUTCHMEN6CNC 1
9:30 amWINTRINGHAM ROOFERS8MODEL A'S2CNC 2
10:15 amRUSTY WINGS2OLD HOUNDS9CNC 1
2:30 pmOLD HOUNDS5THE HERD2CNC 2
3:15 pmMODEL A'S6RUSTY WINGS0CNC 1
3:45 pmFLYING DUTCHMEN5WINTRINGHAM ROOFERS2CNC 2
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
11:15 amFLYING DUTCHMEN2OLD HOUNDS1CNC 1
April 28, 2017 - April 30, 2017
LEFTY WILSON DIVISION
OUTLAWS OLDTIMERS
LANGLEY, BC
RANGERS
MACKENZIE, BC
AVALANCHE
DELTA, BC
STEELERS
REGINA, SK
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 OUTLAWS OLDTIMERS 4 3 0 1 7 12 5
2 RANGERS 4 1 2 1 3 13 18
3 AVALANCHE 3 1 1 1 3 13 10
4 STEELERS 3 0 2 1 1 10 15
STANDINGS
Rank & Team
1 OUTLAWS OLDTIMERS
GP4 WON3 LOSS0 TIES1 PTS7 GF12 GA5 1st GS PIM
2 RANGERS
GP4 WON1 LOSS2 TIES1 PTS3 GF13 GA18 1st GS PIM
3 AVALANCHE
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF13 GA10 1st GS PIM
4 STEELERS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF10 GA15 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
1:45 pmSTEELERS5RANGERS5RUTLAND
5:30 pmOUTLAWS OLDTIMERS1AVALANCHE1RUTLAND
April 29, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amSTEELERS1OUTLAWS OLDTIMERS2CNC 1
10:45 amRANGERS5AVALANCHE4CNC 2
5:45 pmAVALANCHE8STEELERS4CNC 1
6:15 pmOUTLAWS OLDTIMERS6RANGERS2CNC 2
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amOUTLAWS OLDTIMERS3RANGERS1CNC 2
April 21, 2017 - April 23, 2017
OGOPOGO DIVISION
SUMMIT SHOOTERS
SURREY, BC
OLD BLADES
LEDUC, AB
MARAUDERS
VICTORIA, BC
TUESDAY NIGHT THUNDER
WHITEHORSE, YK
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SUMMIT SHOOTERS 4 4 0 0 8 30 13
2 OLD BLADES 4 2 2 0 4 23 18
3 MARAUDERS 3 1 2 0 2 15 19
4 TUESDAY NIGHT THUNDER 3 0 3 0 0 6 24
STANDINGS
Rank & Team
1 SUMMIT SHOOTERS
GP4 WON4 LOSS0 TIES0 PTS8 GF30 GA13 1st GS PIM
2 OLD BLADES
GP4 WON2 LOSS2 TIES0 PTS4 GF23 GA18 1st GS PIM
3 MARAUDERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF15 GA19 1st GS PIM
4 TUESDAY NIGHT THUNDER
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF6 GA24 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
5:45 pmOLD BLADES7TUESDAY NIGHT THUNDER2CNC 2
8:00 pmMARAUDERSSUMMIT SHOOTERSCNC 1
April 22, 2017HomeVisitorsRink
1:15 pmMARAUDERS3OLD BLADES9CNC 2
2:00 pmSUMMIT SHOOTERS9TUESDAY NIGHT THUNDER2CNC 1
7:00 pmTUESDAY NIGHT THUNDER2MARAUDERS8CNC 1
7:30 pmOLD BLADES3SUMMIT SHOOTERS6CNC 2
OGOPOGO CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amSUMMIT SHOOTERS7OLD BLADES4CNC 2
April 28, 2017 - April 30, 2017
OGOPOGO DIVISION
SSI WARRIORS
EDMONTON, AB
ZOOST
CALGARY, AB
DELTA LIONS
SURREY, BC
CHARLESTOWN CHIEFS
ABBOTSFORD, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SSI WARRIORS 4 4 0 0 8 23 11
2 ZOOST 4 1 2 1 3 17 15
3 DELTA LIONS 3 1 1 1 3 12 12
4 CHARLESTOWN CHIEFS 3 0 3 0 0 4 20
STANDINGS
Rank & Team
1 SSI WARRIORS
GP4 WON4 LOSS0 TIES0 PTS8 GF23 GA11 1st GS PIM
2 ZOOST
GP4 WON1 LOSS2 TIES1 PTS3 GF17 GA15 1st GS PIM
3 DELTA LIONS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF12 GA12 1st GS PIM
4 CHARLESTOWN CHIEFS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF4 GA20 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
6:45 pmZOOST8CHARLESTOWN CHIEFS1CNC 2
8:00 pmDELTA LIONS1SSI WARRIORS6RUTLAND
April 29, 2017HomeVisitorsRink
1:15 pmZOOST4DELTA LIONS4CNC 2
2:00 pmCHARLESTOWN CHIEFS1SSI WARRIORS5CNC 1
7:30 pmSSI WARRIORS2ZOOST1CNC 2
8:45 pmDELTA LIONS7CHARLESTOWN CHIEFS2RUTLAND
OGOPOGO CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amSSI WARRIORS8ZOOST4CNC 1
April 28, 2017 - April 30, 2017
RAMADA DIVISION
NO REGRETZKY'S
ABBOTSFORD, BC
THE LAKERS
CANIM LAKE, BC
WHALERS
WHITE ROCK, BC
PLUMBERS
LANGLEY, BC
VICTORIOUS SECRETS
CALGARY, AB
BATMEN
EDMONTON, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 NO REGRETZKY'S 4 4 0 0 8 30 13
2 THE LAKERS 4 2 2 0 4 21 12
3 WHALERS 3 2 1 0 4 12 10
4 PLUMBERS 3 1 2 0 2 10 11
5 VICTORIOUS SECRETS 3 1 2 0 2 13 19
6 BATMEN 3 0 3 0 0 4 25
STANDINGS
Rank & Team
1 NO REGRETZKY'S
GP4 WON4 LOSS0 TIES0 PTS8 GF30 GA13 1st GS PIM
2 THE LAKERS
GP4 WON2 LOSS2 TIES0 PTS4 GF21 GA12 1st GS PIM
3 WHALERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA10 1st GS PIM
4 PLUMBERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA11 1st GS PIM
5 VICTORIOUS SECRETS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF13 GA19 1st GS PIM
6 BATMEN
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF4 GA25 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
3:00 pmWHALERS1NO REGRETZKY'S7CNC 2
4:30 pmBATMEN1THE LAKERS8CNC 1
8:00 pmVICTORIOUS SECRETS3PLUMBERS2CNC 2
April 29, 2017HomeVisitorsRink
2:30 pmWHALERS3THE LAKERS2RUTLAND
3:45 pmVICTORIOUS SECRETS6NO REGRETZKY'S9RUTLAND
5:00 pmBATMEN0PLUMBERS7RUTLAND
April 30, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amPLUMBERS1WHALERS8CNC 1
9:30 amNO REGRETZKY'S10BATMEN3CNC 2
9:45 amTHE LAKERS8VICTORIOUS SECRETS4RUTLAND
RAMADA CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
1:15 pmNO REGRETZKY'S4THE LAKERS3CNC 2
April 21, 2017 - April 23, 2017
ROCKETS DIVISION
GOONIES
CALGARY, AB
SHARKS
COCHRANE, AB
RICH VALLEY RELICS
PARKLAND COUNTY, AB
ICE NINJAS
RED DEER, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 GOONIES 4 3 1 0 6 25 17
2 SHARKS 4 2 2 0 4 21 15
3 RICH VALLEY RELICS 3 2 1 0 4 13 11
4 ICE NINJAS 3 0 3 0 0 5 21
STANDINGS
Rank & Team
1 GOONIES
GP4 WON3 LOSS1 TIES0 PTS6 GF25 GA17 1st GS PIM
2 SHARKS
GP4 WON2 LOSS2 TIES0 PTS4 GF21 GA15 1st GS PIM
3 RICH VALLEY RELICS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF13 GA11 1st GS PIM
4 ICE NINJAS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF5 GA21 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
4:15 pmRICH VALLEY RELICS1GOONIES8RUTLAND
5:30 pmSHARKS5ICE NINJAS2RUTLAND
April 22, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amSHARKS2RICH VALLEY RELICS4CNC 2
11:30 amICE NINJAS2GOONIES8CNC 1
4:30 pmGOONIES4SHARKS10CNC 1
5:00 pmRICH VALLEY RELICS8ICE NINJAS1CNC 2
ROCKETS CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amSHARKS4GOONIES5CNC 1
April 28, 2017 - April 30, 2017
ROCKETS DIVISION
OLD TRAILERS
OKOTOKS, AB
INSTIGATORS
RICHMOND, BC
EAST END HOCKEY
VANCOUVER, BC
CDAR WOLVES
SURREY, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 OLD TRAILERS 4 4 0 0 8 29 16
2 INSTIGATORS 4 2 2 0 4 19 19
3 EAST END HOCKEY 3 1 2 0 2 14 11
4 CDAR WOLVES 3 0 3 0 0 7 23
STANDINGS
Rank & Team
1 OLD TRAILERS
GP4 WON4 LOSS0 TIES0 PTS8 GF29 GA16 1st GS PIM
2 INSTIGATORS
GP4 WON2 LOSS2 TIES0 PTS4 GF19 GA19 1st GS PIM
3 EAST END HOCKEY
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF14 GA11 1st GS PIM
4 CDAR WOLVES
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF7 GA23 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
3:15 pmCDAR WOLVES1INSTIGATORS8CNC 1
5:30 pmEAST END HOCKEY4OLD TRAILERS6CNC 2
April 29, 2017HomeVisitorsRink
9:30 amEAST END HOCKEY8CDAR WOLVES2RUTLAND
10:45 amOLD TRAILERS9INSTIGATORS2RUTLAND
4:30 pmINSTIGATORS3EAST END HOCKEY2CNC 1
5:00 pmCDAR WOLVES4OLD TRAILERS7CNC 2
ROCKETS CHAMPIONSHIP GAME
April 30, 2017HomeVisitorsRink
12:00 pmOLD TRAILERS7INSTIGATORS6CNC 2
Lake Placid, New York, American Cup
April 21, 2017 - April 23, 2017
ADIRONDACK DIVISION
SHAMROCKS
WEST SPRINGFIELD, MA
COYOTES
NORTH SMITHFIELD, RI
RAIDERS
CALGARY, AB
CRAZY CANUCKS
EMBRUM, ON
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SHAMROCKS 3 2 0 1 5 12 4
2 COYOTES 3 2 0 1 5 13 6
3 RAIDERS 3 1 2 0 2 12 11
4 CRAZY CANUCKS 3 0 3 0 0 6 22
STANDINGS
Rank & Team
1 SHAMROCKS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF12 GA4 1st GS PIM
2 COYOTES
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF13 GA6 1st GS PIM
3 RAIDERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF12 GA11 1st GS PIM
4 CRAZY CANUCKS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF6 GA22 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
10:30 amRAIDERS1SHAMROCKS5USA
5:15 pmCOYOTES8CRAZY CANUCKS21932
April 22, 2017HomeVisitorsRink
10:50 amCRAZY CANUCKS3RAIDERS9USA
12:00 pmSHAMROCKS2COYOTES2USA
7:40 pmCOYOTES3RAIDERS21980
8:50 pmCRAZY CANUCKS1SHAMROCKS51980
ADIRONDACK CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
9:45 amSHAMROCKS5COYOTES2USA
April 28, 2017 - April 30, 2017
ADIRONDACK-LP2
JACK DANGLES
ST. ALBANS, VT
PUB & BREWERY
LAKE PLACID, NY
REBELLES
MONTREAL, PQ
HOME PLATE CAFE
PITTSFIELD, MA
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 JACK DANGLES 3 3 0 0 6 18 6
2 PUB & BREWERY 3 2 1 0 4 17 8
3 REBELLES 3 1 2 0 2 10 10
4 HOME PLATE CAFE 3 0 3 0 0 5 25
STANDINGS
Rank & Team
1 JACK DANGLES
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF18 GA6 1st GS PIM
2 PUB & BREWERY
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF17 GA8 1st GS PIM
3 REBELLES
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA10 1st GS PIM
4 HOME PLATE CAFE
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF5 GA25 1st GS PIM
SCHEDULE
April 29, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amHOME PLATE CAFE2JACK DANGLES91980
9:30 amREBELLES2PUB & BREWERY5USA
12:30 pmPUB & BREWERY9HOME PLATE CAFE21980
1:40 pmJACK DANGLES5REBELLES11980
Adirondack Championship
April 30, 2017HomeVisitorsRink
11:00 amJACK DANGLES1PUB & BREWERY71980
April 21, 2017 - April 23, 2017
CASCADE DIVISION
BAR Q PORKERS
STAMFORD, CT
PHYSIOTHERAPIE
LEVIS, QC
PIT BULL
GRANDBY, QC
FARNHAM FIREBALLS
FARNHAM, QC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 BAR Q PORKERS 3 2 1 0 4 13 10
2 PHYSIOTHERAPIE 3 2 1 0 4 15 10
3 PIT BULL 3 1 1 1 3 11 10
4 FARNHAM FIREBALLS 3 0 2 1 1 9 19
STANDINGS
Rank & Team
1 BAR Q PORKERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF13 GA10 1st GS PIM
2 PHYSIOTHERAPIE
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA10 1st GS PIM
3 PIT BULL
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF11 GA10 1st GS PIM
4 FARNHAM FIREBALLS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF9 GA19 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
11:00 amBAR Q PORKERS7FARNHAM FIREBALLS51980
4:00 pmPIT BULL4PHYSIOTHERAPIE51980
April 22, 2017HomeVisitorsRink
11:30 amPIT BULL3BAR Q PORKERS11932
12:40 pmPHYSIOTHERAPIE8FARNHAM FIREBALLS11980
April 23, 2017HomeVisitorsRink
8:00 amPIT BULL4FARNHAM FIREBALLS41980
8:00 amBAR Q PORKERS5PHYSIOTHERAPIE21932
CASCADE DIVISION CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
11:45 amBAR Q PORKERS3PHYSIOTHERAPIE21980
April 21, 2017 - April 23, 2017
KOBE DIVISION
RED DEVILS
MONTREAL, QC
RIVER RATS
MERRICKVILLE, ON
COPAINS
ST. JEAN SUR RICHELIEU, QC
ACHILLES
SCHENECTADY, NY
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 RED DEVILS 3 2 1 0 4 15 8
2 RIVER RATS 3 2 1 0 4 12 7
3 COPAINS 3 2 1 0 4 10 7
4 ACHILLES 3 0 3 0 0 3 18
STANDINGS
Rank & Team
1 RED DEVILS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA8 1st GS PIM
2 RIVER RATS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA7 1st GS PIM
3 COPAINS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF10 GA7 1st GS PIM
4 ACHILLES
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF3 GA18 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
12:00 pmRIVER RATS6ACHILLES21980
2:45 pmCOPAINS3RED DEVILS51980
9:55 pmACHILLES0COPAINS41980
9:55 pmRED DEVILS2RIVER RATS41932
April 22, 2017HomeVisitorsRink
4:10 pmACHILLES1RED DEVILS81932
5:20 pmRIVER RATS2COPAINS31932
KOBE CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
12:15 pmRED DEVILS0RIVER RATS3USA
April 21, 2017 - April 23, 2017
LEFTY WILSON DIVISION
JOE PUB
CANDIAC, QC
TEMPLEMEN COUGARS
KINGSTON, ON
LI BLUES
LONG ISLAND, NY
STUMPJUMPERS
TAMWORTH, ON
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 JOE PUB 3 2 0 1 5 9 6
2 TEMPLEMEN COUGARS 3 1 1 1 3 3 2
3 LI BLUES 3 1 2 0 2 7 6
4 STUMPJUMPERS 3 0 1 2 2 4 9
STANDINGS
Rank & Team
1 JOE PUB
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF9 GA6 1st GS PIM
2 TEMPLEMEN COUGARS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF3 GA2 1st GS PIM
3 LI BLUES
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF7 GA6 1st GS PIM
4 STUMPJUMPERS
GP3 WON0 LOSS1 TIES2 PTS2 GF4 GA9 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
9:15 amSTUMPJUMPERS0TEMPLEMEN COUGARS0USA
5:30 pmJOE PUB3LI BLUES2USA
April 22, 2017HomeVisitorsRink
10:20 amSTUMPJUMPERS0LI BLUES51980
11:30 amJOE PUB2TEMPLEMEN COUGARS01980
6:30 pmJOE PUB4STUMPJUMPERS41980
8:50 pmLI BLUES0TEMPLEMEN COUGARS31932
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
1:00 pmJOE PUB2TEMPLEMEN COUGARS31932
April 28, 2017 - April 30, 2017
LEFTY WILSON- LP2
PENGUINS
OTTAWA, ON
VERMONSTERS
STOWE, VT
JELLO SHOOTERS
BARRE, ON
KERR KARPENTRY LUMBER KINGS
KANATA, ON
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 PENGUINS 3 2 1 0 4 17 8
2 VERMONSTERS 3 2 1 0 4 15 5
3 JELLO SHOOTERS 3 2 1 0 4 17 13
4 KERR KARPENTRY LUMBER KINGS 3 0 3 0 0 9 26
STANDINGS
Rank & Team
1 PENGUINS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF17 GA8 1st GS PIM
2 VERMONSTERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA5 1st GS PIM
3 JELLO SHOOTERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF17 GA13 1st GS PIM
4 KERR KARPENTRY LUMBER KINGS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF9 GA26 1st GS PIM
SCHEDULE
April 28, 2017HomeVisitorsRink
4:30 pmJELLO SHOOTERS10KERR KARPENTRY LUMBER KINGS4USA
5:15 pmVERMONSTERS1PENGUINS61980
April 29, 2017HomeVisitorsRink
10:45 amKERR KARPENTRY LUMBER KINGS2VERMONSTERS8USA
11:20 amPENGUINS3JELLO SHOOTERS41980
4:00 pmKERR KARPENTRY LUMBER KINGS3PENGUINS8USA
5:10 pmJELLO SHOOTERS3VERMONSTERS61980
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 30, 2017HomeVisitorsRink
9:45 amPENGUINS3VERMONSTERS21980
April 21, 2017 - April 23, 2017
MIRACLE DIVISION
PROXIM
ST CONSTANT, QC
CONSTRUCTION DESTAR
CHAMBLY, QC
BUFFALO LEGENDS
TONAWANDA, NY
THE BEER
SPRINGFIELD, NJ
HOPHEADS
STAMFORD, CT
SMOKE EATERS
BREWTER, NY
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 PROXIM 3 3 0 0 6 18 2
2 CONSTRUCTION DESTAR 3 2 1 0 4 12 6
3 BUFFALO LEGENDS 3 2 1 0 4 12 7
4 THE BEER 3 1 2 0 2 8 9
5 HOPHEADS 3 1 2 0 2 10 18
6 SMOKE EATERS 3 0 3 0 0 4 22
STANDINGS
Rank & Team
1 PROXIM
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF18 GA2 1st GS PIM
2 CONSTRUCTION DESTAR
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA6 1st GS PIM
3 BUFFALO LEGENDS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA7 1st GS PIM
4 THE BEER
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF8 GA9 1st GS PIM
5 HOPHEADS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA18 1st GS PIM
6 SMOKE EATERS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF4 GA22 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
8:30 amSMOKE EATERS4HOPHEADS81932
11:00 amBUFFALO LEGENDS3THE BEER11932
12:15 pmCONSTRUCTION DESTAR1PROXIM51932
5:15 pmHOPHEADS1PROXIM61980
7:35 pmTHE BEER7SMOKE EATERS01980
8:45 pmBUFFALO LEGENDS1CONSTRUCTION DESTAR51980
April 22, 2017HomeVisitorsRink
12:50 pmCONSTRUCTION DESTAR6THE BEER01980
1:50 pmHOPHEADS1BUFFALO LEGENDS81932
3:00 pmPROXIM7SMOKE EATERS01932
MIRACLE CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
11:00 amPROXIM1CONSTRUCTION DESTAR0USA
April 21, 2017 - April 23, 2017
PITCHOFF DIVISION
BRORENZ
CHAMBLY, QC
MBF CONSTRUCTION
BROSSARD, QC
HOUSE'S HOGS
CANADAIGUA, NY
CT WHALERS
KENT, CT
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 BRORENZ 3 3 0 0 6 25 6
2 MBF CONSTRUCTION 3 2 1 0 4 11 8
3 HOUSE'S HOGS 3 1 2 0 2 9 18
4 CT WHALERS 3 0 3 0 0 6 19
STANDINGS
Rank & Team
1 BRORENZ
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF25 GA6 1st GS PIM
2 MBF CONSTRUCTION
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF11 GA8 1st GS PIM
3 HOUSE'S HOGS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF9 GA18 1st GS PIM
4 CT WHALERS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF6 GA19 1st GS PIM
SCHEDULE
April 21, 2017HomeVisitorsRink
7:35 pmBRORENZ10CT WHALERS31932
8:45 pmMBF CONSTRUCTION7HOUSE'S HOGS11932
April 22, 2017HomeVisitorsRink
8:00 amHOUSE'S HOGS5CT WHALERS31932
9:10 amBRORENZ7MBF CONSTRUCTION01932
1:50 pmHOUSE'S HOGS3BRORENZ81980
3:00 pmCT WHALERS0MBF CONSTRUCTION41980
PITCHOFF CHAMPIONSHIP GAME
April 23, 2017HomeVisitorsRink
10:30 amBRORENZ4MBF CONSTRUCTION31932
Las Vegas, Nevada, Gamblers Cup
April 6, 2017 - April 8, 2017
BLACKJACK DIVISION- LV2
PUCK HAWGS
FORT COLLINS, CO
BIG OIL
CRANBROOK, BC
CALGARY OUTLAWS
CALGARY, AB
WOLF PACK
LOS ANGELES, CA
KRAKEN
CHICAGO, IL
MISFITS
EUCLESS, TX
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 PUCK HAWGS 3 3 0 0 6 24 7
2 BIG OIL 3 2 1 0 4 15 16
3 CALGARY OUTLAWS 3 0 2 1 1 8 15
3 WOLF PACK 3 1 2 0 0 10 15
4 KRAKEN 3 0 2 1 1 7 15
4 MISFITS 3 0 3 0 0 8 16
STANDINGS
Rank & Team
1 PUCK HAWGS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF24 GA7 1st GS PIM
2 BIG OIL
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF15 GA16 1st GS PIM
3 CALGARY OUTLAWS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF8 GA15 1st GS PIM
4 WOLF PACK
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS0 GF10 GA15 1st GS PIM
5 KRAKEN
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF7 GA15 1st GS PIM
6 MISFITS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 6, 2017HomeVisitorsRink
4:00 pmCALGARY OUTLAWS2KRAKEN2LVIC- SOUTH
April 7, 2017HomeVisitorsRink
9:00 amPUCK HAWGS10BIG OIL3LVIC- NORTH
2:00 pmBIG OIL4KRAKEN3LVIC- NORTH
2:45 pmCALGARY OUTLAWS2PUCK HAWGS5LVIC- SOUTH
5:15 pmMISFITS4WOLF PACK6LVIC- SOUTH
April 8, 2017HomeVisitorsRink
10:30 amKRAKEN2PUCK HAWGS9LVIC- SOUTH
11:00 amBIG OIL8CALGARY OUTLAWS4LVIC- NORTH
Blackjack Championship Game
April 8, 2017HomeVisitorsRink
4:00 pmPUCK HAWGS8BIG OIL2LVIC- NORTH
November 10, 2016 - November 13, 2016
BLACKJACK 
CRUDE DUDES
RED DEER, AB
ICE HAWKS
SEATTLE, WA
SUNCHILD SELECTS
ROCKY MOUNTAIN HOUSE, AB
DVDA
LOS ANGELES, CA
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* CRUDE DUDES 3 1 1 1 3 11 12
* ICE HAWKS 3 0 2 1 1 12 24
* SUNCHILD SELECTS 3 2 1 0 4 12 8
1 DVDA 3 2 1 0 2 22 12
STANDINGS
Rank & Team
1 CRUDE DUDES
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF11 GA12 1st GS PIM
2 ICE HAWKS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF12 GA24 1st GS PIM
3 SUNCHILD SELECTS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA8 1st GS PIM
4 DVDA
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS2 GF22 GA12 1st GS PIM
SCHEDULE
November 10, 2016HomeVisitorsRink
1:40 pmICE HAWKS5CRUDE DUDES5SOUTH
November 11, 2016HomeVisitorsRink
9:00 amDVDA8SUNCHILD SELECTS1NORTH
1:40 pmSUNCHILD SELECTS8ICE HAWKS1NORTH
2:10 pmCRUDE DUDES6DVDA4SOUTH
November 12, 2016HomeVisitorsRink
9:00 amCRUDE DUDES0SUNCHILD SELECTS3NORTH
10:10 amICE HAWKS5DVDA11NORTH
BLACKJACK CHAMPIONSHIP
November 12, 2016HomeVisitorsRink
4:00 pmDVDA4SUNCHILD SELECTS5NORTH
April 6, 2017 - April 8, 2017
KOBE DIVISION- LV2
FORT TAZ
EDMONTON, AB
LANG DANGLERS
BURNABY, BC
WOLF PACK
LOS ANGELES, CA
MISFITS
EUCLESS, TX
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 FORT TAZ 3 3 0 0 6 16 3
2 LANG DANGLERS 3 2 1 0 4 14 14
3 WOLF PACK 3 1 2 0 0 10 15
4 MISFITS 3 0 3 0 0 8 16
STANDINGS
Rank & Team
1 FORT TAZ
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF16 GA3 1st GS PIM
2 LANG DANGLERS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF14 GA14 1st GS PIM
3 WOLF PACK
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS0 GF10 GA15 1st GS PIM
4 MISFITS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF8 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 6, 2017HomeVisitorsRink
1:45 pmMISFITS0FORT TAZ3LVIC- NORTH
3:00 pmWOLF PACK2LANG DANGLERS6LVIC- NORTH
April 7, 2017HomeVisitorsRink
11:00 amFORT TAZ5WOLF PACK2LVIC- SOUTH
11:30 amLANG DANGLERS7MISFITS4LVIC- NORTH
4:30 pmLANG DANGLERS1FORT TAZ8LVIC- NORTH
KOBE CHAMPIONSHIP GAME
April 8, 2017HomeVisitorsRink
2:45 pmFORT TAZ3WOLF PACK4LVIC- NORTH
November 10, 2016 - November 13, 2016
KOBE 
OCHIESE
ROCKY MOUNTAIN HOUSE, AB
TIP INS
LAS VEGAS, NV
CANADIAN DRINKING TEAM
MONCTON, NB
CHIEFS
VICTORIA, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* OCHIESE 3 0 3 0 2 18 20
* TIP INS 3 3 0 0 6 28 13
2 CANADIAN DRINKING TEAM 3 2 1 0 4 21 13
3 CHIEFS 3 1 2 0 2 8 21
STANDINGS
Rank & Team
1 OCHIESE
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS2 GF18 GA20 1st GS PIM
2 TIP INS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF28 GA13 1st GS PIM
3 CANADIAN DRINKING TEAM
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF21 GA13 1st GS PIM
4 CHIEFS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF8 GA21 1st GS PIM
SCHEDULE
November 10, 2016HomeVisitorsRink
6:30 pmCANADIAN DRINKING TEAM6TIP INS11NORTH
November 11, 2016HomeVisitorsRink
9:30 amOCHIESE6CHIEFS7SOUTH
2:50 pmOCHIESE6CANADIAN DRINKING TEAM2NORTH
5:10 pmCHIEFS1TIP INS6NORTH
November 12, 2016HomeVisitorsRink
9:15 amTIP INS11OCHIESE6SOUTH
10:25 amCANADIAN DRINKING TEAM7CHIEFS0SOUTH
KOBE CHAMPIONSHIP
November 12, 2016HomeVisitorsRink
4:15 pmTIP INS2CANADIAN DRINKING TEAM5NORTH
April 20, 2017 - April 22, 2017
LAS VEGAS 3 BLACKJACK
COUGAR BAIT
MINNEAPOLIS, MN
DENVER BISONS
DENVER, CO
SNIPERS
CALGARY, AB
MUSTANGS
CALGARY, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 COUGAR BAIT 3 3 0 0 6 23 7
2 DENVER BISONS 3 2 1 0 4 18 14
3 SNIPERS 3 1 2 0 2 10 19
4 MUSTANGS 3 0 3 0 0 6 17
STANDINGS
Rank & Team
1 COUGAR BAIT
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF23 GA7 1st GS PIM
2 DENVER BISONS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF18 GA14 1st GS PIM
3 SNIPERS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF10 GA19 1st GS PIM
4 MUSTANGS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF6 GA17 1st GS PIM
SCHEDULE
April 20, 2017HomeVisitorsRink
3:00 pmCOUGAR BAIT9SNIPERS2
4:00 pmDENVER BISONS8MUSTANGS1NORTH
April 21, 2017HomeVisitorsRink
1:45 pmSNIPERS5MUSTANGS3SOBE
3:00 pmDENVER BISONS3COUGAR BAIT10SOBE
April 22, 2017HomeVisitorsRink
10:15 amMUSTANGS2COUGAR BAIT4NORTH
11:30 amSNIPERS4DENVER BISONS8NORTH
BLACKJACK CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
3:15 pmCOUGAR BAIT6DENVER BISONS2NORTH
April 20, 2017 - April 22, 2017
LAS VEGAS 3 KOBE
STEELERS
KELOWNA, BC
PIONEERS
SALT LAKE CITY, UT
EDMONTON FLYERS
EDMONTON, AB
CALGARY FIRE DEPARTMENT
CALGARY, AB
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 STEELERS 3 3 0 0 6 12 0
2 PIONEERS 3 1 1 1 3 11 10
3 EDMONTON FLYERS 3 1 1 1 3 8 10
4 CALGARY FIRE DEPARTMENT 3 0 3 0 0 5 16
STANDINGS
Rank & Team
1 STEELERS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF12 GA0 1st GS PIM
2 PIONEERS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF11 GA10 1st GS PIM
3 EDMONTON FLYERS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF8 GA10 1st GS PIM
4 CALGARY FIRE DEPARTMENT
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF5 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 20, 2017HomeVisitorsRink
12:15 pmSTEELERS5EDMONTON FLYERS0NORTH
4:15 pmCALGARY FIRE DEPARTMENT4PIONEERS7SOUTH
April 21, 2017HomeVisitorsRink
11:15 amPIONEERS4EDMONTON FLYERS4SOBE
12:30 pmSTEELERS5CALGARY FIRE DEPARTMENT0SOBE
4:45 pmPIONEERS0STEELERS2SOUTH
5:30 pmEDMONTON FLYERS4CALGARY FIRE DEPARTMENT1NORTH
KOBE CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
3:45 pmSTEELERS4PIONEERS0SOUTH
April 20, 2017 - April 22, 2017
LAS VEGAS 3 LEFTY WILSON
SCREAMING EAGLES
SUDBURY, ON
AXE MUSIC FLYERS
EDMONTON, AB
WARRIORS
TERREBONNE, PQ
VICTORIA KURRIERS
VICTORIA, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SCREAMING EAGLES 3 3 0 0 6 18 6
2 AXE MUSIC FLYERS 3 1 1 1 3 11 10
3 WARRIORS 3 1 2 0 2 5 11
4 VICTORIA KURRIERS 3 0 2 1 1 9 16
STANDINGS
Rank & Team
1 SCREAMING EAGLES
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF18 GA6 1st GS PIM
2 AXE MUSIC FLYERS
GP3 WON1 LOSS1 TIES1 PTS3 GF11 GA10 1st GS PIM
3 WARRIORS
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF5 GA11 1st GS PIM
4 VICTORIA KURRIERS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF9 GA16 1st GS PIM
SCHEDULE
April 20, 2017HomeVisitorsRink
12:30 pmWARRIORS1SCREAMING EAGLES6SOUTH
7:50 pmVICTORIA KURRIERS5AXE MUSIC FLYERS5SOUTH
April 21, 2017HomeVisitorsRink
12:30 pmAXE MUSIC FLYERS4WARRIORS1NORTH
1:00 pmSCREAMING EAGLES8VICTORIA KURRIERS3SOUTH
5:30 pmSCREAMING EAGLES4AXE MUSIC FLYERS2SOBE
6:00 pmVICTORIA KURRIERS1WARRIORS3SOUTH
LEFTY WILSON CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
5:00 pmSCREAMING EAGLES2AXE MUSIC FLYERS4SOUTH
April 20, 2017 - April 22, 2017
LAS VEGAS 3 POKER
SCOUTS
LEVITTOWN, NY
BALZACTION
CALGARY, AB
MEAN MACHINE
EDSON, AB
THIRSTY DOGS
TAYLORSVILLE, UT
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SCOUTS 3 3 0 0 6 20 3
2 BALZACTION 3 2 1 0 4 12 12
3 MEAN MACHINE 3 1 2 0 2 6 10
4 THIRSTY DOGS 3 0 3 0 0 3 18
STANDINGS
Rank & Team
1 SCOUTS
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF20 GA3 1st GS PIM
2 BALZACTION
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF12 GA12 1st GS PIM
3 MEAN MACHINE
GP3 WON1 LOSS2 TIES0 PTS2 GF6 GA10 1st GS PIM
4 THIRSTY DOGS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF3 GA18 1st GS PIM
SCHEDULE
April 20, 2017HomeVisitorsRink
11:15 amBALZACTION1SCOUTS8SOUTH
1:45 pmMEAN MACHINE2THIRSTY DOGS1SOUTH
April 21, 2017HomeVisitorsRink
10:00 amSCOUTS4MEAN MACHINE1NORTH
10:30 amTHIRSTY DOGS1BALZACTION6SOUTH
3:00 pmMEAN MACHINE3BALZACTION5NORTH
3:30 pmTHIRSTY DOGS1SCOUTS8SOUTH
POKER CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
12:45 pmSCOUTS4BALZACTION2NORTH
April 20, 2017 - April 22, 2017
LAS VEGAS 3 ROULETTE
SHARKS
MINNEAPOLIS, MN
RADICALLY CANADIANS
SHERWOOD PARK, AB
SEATTLE ROGUE RUNNERS
RENTON, WA
DESERT VIPERS
RANCHO MIRAGE, CA
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
1 SHARKS 3 2 0 1 5 7 5
2 RADICALLY CANADIANS 3 2 1 0 4 11 6
3 SEATTLE ROGUE RUNNERS 3 0 1 2 2 5 7
4 DESERT VIPERS 3 0 2 1 1 3 8
STANDINGS
Rank & Team
1 SHARKS
GP3 WON2 LOSS0 TIES1 PTS5 GF7 GA5 1st GS PIM
2 RADICALLY CANADIANS
GP3 WON2 LOSS1 TIES0 PTS4 GF11 GA6 1st GS PIM
3 SEATTLE ROGUE RUNNERS
GP3 WON0 LOSS1 TIES2 PTS2 GF5 GA7 1st GS PIM
4 DESERT VIPERS
GP3 WON0 LOSS2 TIES1 PTS1 GF3 GA8 1st GS PIM
SCHEDULE
April 20, 2017HomeVisitorsRink
2:45 pmSHARKS2DESERT VIPERS1NORTH
9:00 pmSEATTLE ROGUE RUNNERS2RADICALLY CANADIANS4SOUTH
April 21, 2017HomeVisitorsRink
1:45 pmRADICALLY CANADIANS2SHARKS3NORTH
2:15 pmDESERT VIPERS1SEATTLE ROGUE RUNNERS1SOUTH
April 22, 2017HomeVisitorsRink
9:15 amSHARKS2SEATTLE ROGUE RUNNERS2SOUTH
10:30 amRADICALLY CANADIANS5DESERT VIPERS1SOUTH
ROULETTE CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
2:00 pmSHARKS6RADICALLY CANADIANS0NORTH
April 20, 2017 - April 22, 2017
LAS VEGAS 3 SLOTS
MECHE MOOSEMEN
EDMONTON, AB
WINNIPEG SAINTS
WINNIPEG, MB
SANTA BARBARA
SANTA BARBARA, CA
NORTHWAY GLASS
PRINCE GEORGE, BC
STANDINGS
Place Teams GP WON LOSS TIES PTS GF GA 1st GS PIM
* MECHE MOOSEMEN 2 1 1 0 2 7 5
* WINNIPEG SAINTS 2 1 1 0 2 4 2
1 SANTA BARBARA 3 3 0 0 6 11 6
4 NORTHWAY GLASS 3 0 3 0 0 3 12
STANDINGS
Rank & Team
1 MECHE MOOSEMEN
GP2 WON1 LOSS1 TIES0 PTS2 GF7 GA5 1st GS PIM
2 WINNIPEG SAINTS
GP2 WON1 LOSS1 TIES0 PTS2 GF4 GA2 1st GS PIM
3 SANTA BARBARA
GP3 WON3 LOSS0 TIES0 PTS6 GF11 GA6 1st GS PIM
4 NORTHWAY GLASS
GP3 WON0 LOSS3 TIES0 PTS0 GF3 GA12 1st GS PIM
SCHEDULE
April 20, 2017HomeVisitorsRink
1:30 pmMECHE MOOSEMEN4NORTHWAY GLASS1NORTH
6:40 pmWINNIPEG SAINTS1SANTA BARBARA2SOUTH
April 21, 2017HomeVisitorsRink
11:15 amSANTA BARBARA4MECHE MOOSEMEN3NORTH
11:45 amNORTHWAY GLASS0WINNIPEG SAINTS3SOUTH
4:15 pmMECHE MOOSEMEN1WINNIPEG SAINTS5SOBE
4:15 pmNORTHWAY GLASS2SANTA BARBARA5NORTH
SLOTS CHAMPIONSHIP
April 22, 2017HomeVisitorsRink
4:30 pmSANTA BARBARAWINNIPEG SAINTSNORTH
November 10, 2016 - November 13, 2016
LEFTY WILSON
RED WINGS
High Prairie, AB
ROCKWOOD
WINNIPEG, MB
VIK OLDTIMERS
VASTERAS, SWEDEN
WAR PARTY